Tuğba 2017 Sonbahar Kış Kataloğu

Tuğba 2017 Sonbahar Kış Kataloğu
2017 Sonbahar Kış, Tuğba 30 Aralık 2016 3128 defa okundu 0 yorum

Yine tesettür giyimde eski bir marka olan Tuğba her sezon kreasyonlarında kendi çizgisini taşıyan kıyafetlere yer veriyor. Kışın soğuklarını iyiden iyiye hissettiğimiz şu günlerde daha çok kürklü yelek modellerinin ve yine kürk detaylı kap ve pardösülerin kullanıldığını görüyoruz. Belden itibaren kemerle sıkılıp trend bir görüntü kazandırılmış yelekler, aynı zamanda 2017 kış modasının da en önemli parçalarından birisi.

Bayanlara ilham vermeye devam ediyor

Yine pardesülerde dikkat çeken bir detay da desenleri. Farklı renklerde tasarlanan pardesülerde gözü yormayan ve estetik açıdan da hoş duran ince desenlere yer verilmiş. Bunların yanında diğer parçaların her biri klasik Tuğba kalitesi ve modern zenginliği ile bayanlara ilham vermeye devam ediyor. Üstelik klasik, avangart, spor veya şık hangisi olursa olsun kendi sitilinizi yansıtma olanağı da buluyorsunuz.

Yeni Tuğba Rize’den yola çıktı

Tuğba yeni koleksiyonunu Rize’nin çay bahçelerinde yemyeşil, doğa ile iç içe mekanlarda çekti. Bu güzel manzaralar eşliğinde sizi Tuğba 2017 Sonbahar Kış kataloğu ile başbaşa bırakıyoruz.

 

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.